Kolo pro děti

Na nejmenší myslíme v naší výrobě především, na první kolo se totiž nezapomíná. A přestože nároky malých cyklistů nejsou tak velké, jako jejich rodičů, na bezpečnosti a kvalitě záleží u dětských kol dvojnásob. A protože jsme na tohle všechno pamatovali při designování modelů 2018, vy už si můžete jen v klidu vybírat z naší široké nabídky.


Vybírat kolo pro dítě je v mnoha ohledech jednoduché, stačí znát výšku dítěte a případně jeho barevné preference. Musíte však počítat s tím, že váš malý cyklista z kola může rychle vyrůst a zanedlouho bude potřebovat větší, protože na příliš malém kole by si jízdu opravdu neužil. Proto jsou dětská kola Leader Fox cenově dostupná pro každého, a přesto jsou odolná i designově nadčasová, takže je můžete bez problémů dále prodat, až z nich vaše dítě či děti odrostou.


Pro novou sezónu jsme připravili novou podobu modelů Busby, Keno, Baddy, Eager, Santy, Spider, Lassie, Bobo a Buffalo.


Busby
je k dostání od velikosti 12“ až po 18“, navíc v mnoha barevných variantách. Modely pro nejmenší mají pomocná kolečka a vpředu košík pro uložení nezbytných hraček.

Keno je k dispozici od velikosti 14“, ve které má ještě pomocná kolečka. Z barevných designů si vyberou kluci i holky.


Baddy je dětské kolo velikosti 20“, které je vhodné pro výšku postavy od 125 do 135 cm. Stejně tak kolo Santy má velikost 20“ a navíc sportovnější design, který je vhodný hlavně pro kluky. Dívky si přijdou na své u modelu Lassie.


Model Eager ve velikosti 24“ je největší variantou dětského kola, které už může mladým cyklistům vydržet i několik let. Dalším takovým modelem je Spider, Buffalo a chlapecká varianta Bobo.


Každý z modelů má trochu odlišný design, všechny jsou však smontované ručně v hale v Českých Budějovicích a vyrobeny z kvalitních materiálů. Vybírejte v našem e-shopu.

Český výrobce jízdních kol a elektrokol

BIKE SHOP - oficiální značková prodejna
Okružní 697, České Budějovice
otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 17:00
tel.: 800 882 882

Sdílejte s námi všechny novinky a akce na našem Facebookovém profilu a Instagramu.

BOHEMIA BIKE a.s. | created by JIRAKSTUDIO, developed by 5T-NET s.r.o. & Bratři webu © 2016