Kolo (nejen) pro syna

Dopřejte svému synovi, bratrovi, manželovi nebo kamarádovi plno adrenalinových zážitků na dvou kolech. Se značkou Leader Fox nemůžete šlápnout vedle.


Klasika je klasika. Horská kola Leader Fox jsou stálicí, kterou elektrokola asi nikdy nenahradí. Proto v našem e-shopu najdete široký výběr modelů s různými rozměry kol. Pro sezónu 2018 jsme upravili podobu rámů, přinesli nové barevné designy a mnohem víc. Čtěte dál!


Model horského kola Argus si můžete pořídit v rozměru 27,5“ nebo 29“, a navíc má hned čtyři barevné styly.


Nováček MXC se vyrábí dokonce v sedmi designech pro muže a čtyřech pro ženy. Navíc je opravdu za lidovou cenu.


Také oblíbené horské kolo Trap prošlo pro novou sezónu stylingem, který vás nenechá chladným. S rozměrem kol 29“ se hodí pro vyšší postavy.


Pokud chcete pro svého milého to nejlepší, podívejte se na naši nabídku horských elektrokol, která mají pro rok 2018 vyšperkovaný styl baterie integrované přímo do rámu a novou rychlo nabíječku. Co třeba model Altar nebo Orem s rozměrem kol 27,5“ plus?


I naše skládací elektrokola dnes mají baterii, které si sotva všimnete. Model Tifton je jasným favoritem pro kluky a muže, kteří se denně pohybují po městě a bez kola se neobejdou.

V naší nabídce je již nějakou dobu také populární fat bike, navíc v elektrické variantě. Fat e-bike Braga je ještě stylovější a ještě více uzpůsobené jízdě v náročném (nejen) zimním terénu, jako je sníh a led. Model 2018 ve dvou barvách má hliníkový rám, pevnou přední vidlici, kotoučové brzdy a rozměr kol 26 × 4,5“.


Vybírejte v našem e-shopu.

Český výrobce jízdních kol a elektrokol

BIKE SHOP - oficiální značková prodejna
Okružní 697, České Budějovice
otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 17:00
tel.: 800 882 882

Sdílejte s námi všechny novinky a akce na našem Facebookovém profilu a Instagramu.

BOHEMIA BIKE a.s. | created by JIRAKSTUDIO, developed by 5T-NET s.r.o. & Bratři webu © 2016