Kolo (nejen) pro maminku

Mezi novými modely 2018 si hravě vyberete kolo, které bude vaše maminka, manželka, přítelkyně nebo tetička zbožňovat a pečovat o něj stejně jako o vás.

Do práce, na nákup, na pojížďky po městě i krátké a příjemné výlety je ideální městské kolo Leader Fox, které je speciálně upraveno pro praktické potřeby městské cyklistiky. Dámská kola navíc mají extra snížený rám pro co nejpohodlnější nastupování. Zabudovaným příslušenstvím jsou blatníky, nosič a bateriové LED osvětlení.


Pro novou sezónu jsme do stylového designu oblékli model Mary, který příliš nezatíží váš rozpočet a všechny dámy na něm budou jezdit velmi rády. Sportovnější zpracování má model Domesta nebo Region. V nové a ještě lepší elektro variantě najdete modely Latona, Lucas, Forenza a Denver.


Kompromis mezi horských a městským kolem je kolo krosové, které jde vstříc pohodlí a zážitku z jízdy na pevném povrchu. Leader Fox vyrábí řadu kvalitních a cenově dostupných krosových modelů, které každou sezónu procházejí designovým osvěžením a letošní rok není výjimkou. Například State, Away, Daft nebo Šumava.


Ještě víc zážitků čeká na cyklistky, které objeví potenciál elektrokol. Nová krosová elektrokola Leader Fox 2018 mají ještě menší baterii, která již téměř není vidět, což jí však nic neubírá na výkonu. Přehledný LCD displej nabízí spoustu užitečných funkcí a zjednodušuje ovládání. Prohlédněte si nové modely Barnet nebo Bend.


Také horská elektrokola otevírají nové obzory. V úpravě pro novou sezónu najdete model Arimo nebo Swan. Pokud však vaše maminka preferuje klasiku, je tu nový model MXC, Trap nebo Factor ve stylových barvách.


Všechny modely najdete v našem e-shopu.

Český výrobce jízdních kol a elektrokol

BIKE SHOP - oficiální značková prodejna
Okružní 697, České Budějovice
otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 17:00
tel.: 800 882 882

Sdílejte s námi všechny novinky a akce na našem Facebookovém profilu a Instagramu.

BOHEMIA BIKE a.s. | created by JIRAKSTUDIO, developed by 5T-NET s.r.o. & Bratři webu © 2016