Cyklistické vánoční dárky

Nevíte, čím podarovat své blízké? A jsou to vášniví cyklisti? Potom není co řešit. Pro cyklisty můžete vybírat z široké nabídky dárků od vtipných a recesistických srandiček, přes trička nebo dresy s originálním či vlastním potiskem, až po kvalitní cyklistické příslušenství, doplňky stravy nebo dárkové poukazy.


Srandičky
Co takhle čokoládová vánoční cyklistická sada? I cyklistický dříč si o Vánocích rád zamlsá. V cyklistickém designu najdete na internetu nespočet vychytávek a věciček, které především udělají radost. Třeba kráječ pizzy ve tvaru kola, stojan na lahev „Cyklista“ nebo dekorace z cyklistického řetězu. S motivem kola se vyrábí skoro cokoliv, co vás napadne: hodinky, budíky, hrníčky, přívěsky na klíče, podtácky, ručníky, placatky, otvíráky, ponožky, šperky, diáře, batohy, peněženky a další. Navíc si můžete nechat potisknout obrázkem kola třeba tričko, hrníček nebo puzzle.


Dárkové poukazy
Poukaz už dnes seženete skoro na cokoliv, ale pro cyklisty je nejlepší dárkový poukaz na nákup ve sportovním e-shopu nebo poukaz na relax: masáž, saunu, vířivku, zkrátka wellness všeho druhu. Po těžké sezóně je taková masáž k nezaplacení, pro sportovce však má smysl spíš pravidelná návštěva odborníka než jednorázová návštěva thajské masérky. Pro milovníky adrenalinu, kteří nemají nikdy dost, může být nejlepším dárkem aktivita, kterou ještě nezkusili: seskok s padákem, bungee jumping nebo létání ve větrném tunelu. Tyhle zážitky však nejsou zrovna levné.


Praktické
Mezi praktické a cenově nenáročné dárky patří sada nářadí, sada na lepení, pumpička, světla na kolo nebo čelovka, lahev na kolo, lékárnička atd. Nemusíte se kvůli nim pídit po modelu kola obdarovaného ani jeho speciálních přáních. Zbytečnou investicí můžou být různé elektronické přístroje, jako jsou tachometry, pulsmetry nebo videokamery na helmu. To raději nejdřív zjistěte, zda dotyčný o něco takového stojí. Naopak chybu skoro nikdy neuděláte s kvalitními sportovními ponožkami, funkčním prádlem nebo cyklistickými rukavicemi.


Kolo pod stromeček?
Kupovat zkušenému cyklistovi kolo je jako vybírat elektronový mikroskop pro vědce. Je téměř nemožné, abyste vybrali správně. Kolo můžete s klidným svědomím koupit možná tak mamince, která už deset let jezdí na rozvrzané herceplečce, nebo synovci předškolního věku. Ale i tak je lepší si udělat průzkum a zjistit všechny potřebné informace, jako je výška postavy, jízdní preference i oblíbená barva.

Český výrobce jízdních kol a elektrokol

BIKE SHOP - oficiální značková prodejna
Okružní 697, České Budějovice
otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 17:00
tel.: 800 882 882

Sdílejte s námi všechny novinky a akce na našem Facebookovém profilu a Instagramu.

BOHEMIA BIKE a.s. | created by JIRAKSTUDIO, developed by 5T-NET s.r.o. & Bratři webu © 2016